Profesjonalna opieka i twórcze inspiracje – dr inż. architekt Maria Sipińska-Małaszyńska zaprasza do współpracy projektowej z biurem MSM Design

Zaprojektowanie przestrzeni, w której żyjemy i spędzamy przeważającą część naszego życia to niełatwe zadanie. 

Warto zaplanowanie i zaprojektowanie takiego przedsięwzięcia powierzyć architektom, profesjonalnie zajmującym się odczytywaniem potrzeb Klienta i w twórczy sposób kreującym nowe przestrzenie.

Dostosowanie otoczenia do osób, które będą na co dzień z niego korzystać, wymaga bowiem poznania i zdefiniowania ich potrzeb (często nieuświadomionych), stylu życia, przyzwyczajeń i oczekiwań. 

Właśnie to i znacznie więcej otrzymują klienci biura projektowego MSM Design. Oferujemy pełną kompleksowość działań. W klarowny sposób organizujemy cały proces projektowy i realizacyjny krok po kroku.

Nie tylko dopasujemy projekt do indywidualnych potrzeb, ale także dostarczymy odpowiednie meble do jego realizacji, wyposażymy, będziemy nadzorować każdy etap prac. Przekonaj się jakie są nasze możliwości!

Niezależnie od tego, czy przymierzasz się do budowy domu, wykończenia apartamentu, czy generalnego remontu mieszkania w kamienicy, biuro MSM Design zapewni satysfakcjonujące rozwiązania dla każdej przestrzeni. Nasza filozofia pracy opiera się na stosowaniu zasad psychologii architektury w praktyce. Poznajemy naszych klientów i ich styl życia, by móc jak najdokładniej dopasować projekt do jego przyszłych użytkowników. Proces ten oparty jest na doświadczeniu i wiedzy naukowej dr inż. Marii Sipińskiej-Małaszyńskiej, którymi – jako główny projektant – będzie się ona dzielić na blogu także w przyszłości.

Oprócz prac nad projektem ściśle dopasowanym do użytkowników danej przestrzeni, w naszych kompetencjach leży także nadzór nad budową czy wykończeniem wnętrz, wspieramy naszych Klientów również w przetargach budowlanych czy wykończeniowych. Trzymamy rękę na pulsie na każdym etapie prac, by Inwestor mógł spać spokojnie. Dzięki kompleksowości usługi mamy pewność, że każdy element przedstawionego mu projektu wejdzie w życie w zakładanej wcześniej formie.

dr inż. Maria Sipińska-Małaszyńska osobiście dogląda prac budowlanych u Klientów

Poza projektami wnętrz oferujemy naszym Klientom ich kompleksowe wyposażenie. W kolekcji naszej autorskiej marki meblowej Salomona znajdują się zarówno sofy, fotele, krzesła, stoły jak i komody czy regały. Powstają one w Polsce przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a ich niebanalny i ponadczasowy design znakomicie uzupełni każde zaprojektowane przez nas wnętrze. Dla wymagających Klientów ceniących meble o wartości historycznej oferujemy również możliwość renowacji zabytkowych egzemplarzy.  Przywracamy świetność wielu przedmiotom związanym z rodzinną historią, o wyjątkowej wartości kolekcjonerskiej, obdarzonych przez Inwestorów dużym sentymentem.

Ponadto zapewniamy wsparcie w kontakcie z zewnętrznymi sprzedawcami i wykonawcami wyposażenia, pomagamy naszym klientom w realizacji wykonania zabudowy kuchennej czy stałej, wykonywanej na zamówienie.

Naszą misją jest opieka nad klientem na każdym etapie naszej współpracy – od początkowych ustaleń, poznawania się, poprzez projekt i jego dopasowanie, do nadzoru nad jego realizacją, aż po pełne wyposażenie. Cieszymy się z powierzonego nam zaufania i możliwości tworzenia niepowtarzalnych wnętrz dla wszystkich szukających kompleksowego wsparcia doświadczonych projektantów.